Kosmiczne pytanie w Wyborach Polaków

Share

Flaga PolskiZbliżają się wybory parlamentarne, w czasie trwania kampanii wyborczej Telewizja Polska, organizuje cykl debat odbywających się pod wspólnym hasłem „Wybory Polaków”. Poprzez stronę internetową programu, można zadać politykom pytanie i jeśli zdobędzie ono duże poparcie, zostanie zadane podczas trwania debaty emitowanej na żywo przez Program Pierwszy TVP.

Andrzej Kotarba, redaktor pisma Astronautilus, korzystając z szansy, zadał pytanie dotyczące przyszłości polskiej polityki kosmicznej, którego treść można przeczytać klikając w link: http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/wybory-polakow/wasze-pytania/gospodarka/andrzej-kotarba-kosmos-inwestycje-badania/5208680

Oddanie głosu na pytania zadane przez internautów odbywa się przez kliknięcie ikony „Popieram”.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, jest to jedna z okazji kiedy możemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego, jak do tematu polityki kosmicznej podchodzą przedstawiciele poszczególnych partii. Zachęcamy również  do zadawania innych pytań na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedź. W ramach cyklu w kolejnych debatach „Wybory Polaków 2011” poruszone zostaną również tak istotne dla widzów tematy jak: „Sąsiedzi, Europa, bezpieczeństwo. Najbliższa emisja debaty z cyklu „Wybory Polaków” już dzisiaj (14-09-2011) o godzinie 22:10 w Programie Pierwszym TVP. Kolejne odcinki programu odbywać się będą przez najbliższe trzy tygodnie w każdą środę o godzinie 22:10.

Źródło: Andrzej Kotarba

www.wyborypolakow.tvp.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę