Spotkanie rekrutacyjne Studenckiego Koła Astronautycznego

Share

Logo Studenckiego Koła Astronautycznego (Credits: SKA)Wszystkich zainteresowanych swoją działalnością, Studenckie Koło Astronautyczne Politechniki Warszawskiej zaprasza na spotkanie rekrutacyjne które odbędzie się w czwartek 3.11.2011r. o godz. 18 15 w sali T5 gmachu Instytutu Techniki Cieplnej (ITC) Politechniki Warszawskiej (ul. Nowowiejska 23/25).

Na spotkaniu koordynatorzy poszczególnych zespołów zaprezentują swoje projekty i możliwości pracy w nich dla członków Koła. Członkami Koła mogą być wszyscy studenci Politechniki Warszawskiej, jednak w pracach przy projektach i spotkaniach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani. Po spotkaniu przewidziana jest impreza integracyjna.

Plakat informacyjny (Credits: SKA)

Czwartek 3.11.2011r. godz. 18 15
Sala T5 gmachu Instytutu Techniki Cieplnej (ITC) PW.

źródło: SKA

 

3 listopada o 18:00, sala T5, Instytut Techniki Cieplnej (ITC) PW Warsaw, Poland
Na spotkaniu koordynatorzy poszczególnych zespołów zaprezentują swoje projekty i możliwości pracy w nich dla czł...onków Koła. Członkami Koła moga być wszyscy studenci PW, jednak w pracach przy projektach i spotkaniach moga uczestniczyć wszyscy zainteresowani. Po spotkaniu impreza integracyjna w Mikrusowej bankietówce! http://ska.pw.edu.pl/index.php ?option=com_content&view=article&id=197%3Aspotkanie-rekrutacyjne-ska&catid=25%3Aaktualnoci&Itemid=42&lang=plZobacz więcej

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę