Konwersatorium Centrum GeoPlanet 29.11.2011 w CBK PAN

Share

Organizatorzy i partnerzy konserwatorium (Credits: CBK PAN)Centrum Badań Kosmicznych zaprasza na wykład Konwersatorium Centrum Badań Ziemi i Planet (GeoPlanet), który wygłosi Pan Prof. Dr Dr h.c. Reinhard F. J. Hüttl, Dyrektor ds. Naukowych, Prezes Zarządu GFZ - Potsdam; pt.

"Climate and System Earth Managing Uncertainties" w dniu 29.11.2011 o godz. 13.30 w CBK PAN. Otwarte wykłady Konwersatorium Centrum GeoPlanet adresowane są do pracowników i doktorantów instytutów GeoPlanet, a także studentów i wszystkich zainteresowanych badaniami Ziemi i Kosmosu.

Spotkania prowadzone przez ekspertów PAN oraz zaproszonych gości z innych ośrodków naukowych, mają na celu popularyzację wiedzy o Wszechświecie.

Spotkanie rozpoczyna się przy kawie bądź herbacie o godz.13.00.

Plakat konserwatorium do pobrania pod Linkiem.

źródło: CBK PAN

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę