Polska Rzeczpospolita Kosmiczna

Share

zwiastun filmu "Polska Rzeczpospolita Kosmiczna" ©

Zdecydowana większość społeczeństwa oraz wielu rządzących nie zdaje sobie sprawy z wagi  sektora kosmicznego, z  tego jaki wpływ mógłby mieć na rozwój naszego państwa.
Stąd nie wystarcza popularyzacja astronautyki jako takiej, trzeba popularyzować szanse, możliwości,  jakie daje nam pełniejsze korzystanie z technologii kosmicznych, technik satelitarnych etc.

Chcąc zrobić coś, co mogło być impulsem do pójścia krok na przód, do zrobienia czegoś, co uświadomiłoby wielu osobom, że problem istnieje i nie można go lekceważyć, zrodziła się idea powstania filmu dokumentalnego, którego zapowiedź oficjalnie prezentujemy powyżej.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu "Polska Rzeczpospolita Kosmiczna", który ukazuje, iż są w Polsce ludzie, którym zależy na rozwoju przemysłu kosmicznego, tej jakże ważnej gałęzi gospodarki, z której w niedalekiej przyszłości czerpać znaczne korzyści. Jest to również film o tym, że warto mieć marzenia, bo kiedy wierzy się w sensowność celu, w swój sukces, można je zrealizować mimo wszelkich trudności.

W filmie wypowiadają się osoby związane z przemysłem kosmicznym zawodowo, jak również amatorzy którzy poprzez swą działalność wspierają polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych.
Realizacja filmu: Marcin Mazur, Marcin Polar (PASAA)

Zachęcamy do rozpowszechniania tematu o którym film traktuje, jak również samego zwiastuna, jest ważne by świadomość korzyści jakie płyną z gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych była powszechna.

O datach pokazów premierowych filmu informować będziemy na bieżąco

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę