Race To Mars - wesprzyj polski projekt w serwisie Kickstarter

Gameplay gry Race to Mars (Credits: Intermarum)Jeszcze cztery dni w serwisie Kickstarter trwać będzie zbiórka pieniędzy na rzecz gry "Race to Mars". Wyścig na Marsa to turowa gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę szefa nowo powstałej firmy sektora kosmicznego, której celem jest założenie kolonii na Marsie. Zaczynając jako start-up musimy rozwijać technologie tak by w ostatecznym rozrachunku zostawić konkurencję daleko w tyle na drodze do zwycięstwa.

Gra powstaje w opolskim niezależnym studiu gier INTERMARUM.

Zespół składa się z niewielkiej, ale doświadczonej grupy twórców gier, którzy połączyli siły, żeby produkować gry najlepszej jakości. Aby gra powstałą jej twórcy potrzebują 30 tysięcy funtów. Stąd też zdecydowali się na zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter.

Kickstarter to anglojęzyczna crowdfundingowa strona internetowa, na której przeprowadzane są zbiórki pieniędzy w celu sfinansowania różnorodnych projektów z wielu dziedzin życia.

Link do strony projektu w serwisie Kickstarter: http://www.kickstarter.com/projects/intermarum/race-to-mars

„Chcemy stworzyć grę, która osiągnie dwa cele – pomoże promować przemysł kosmiczny i usatysfakcjonuje wszystkich fanów gier ekonomicznych. Race To Mars to połączenie symulatora zarzadzania firmą kosmiczną z łatwą do nauki mechaniką gry. Zapewniam, że zarówno fani tematu, jak i okazjonalni gracze znajdą w niej sporo rozrywki” – mówi Szymon Janus, właściciel firmy INTERMARUM.


PreAlpha GamePlay (Credits: Youtube/intermarumpl)

Jeśli uda się zgromadzić  30.000 funtów, twórcy gdy będą chcieli stworzyć wersje na wiele różnych platform ,będą również w stanie przetłumaczyć grę na więcej języków.

" Jeśli nie uda się zebrać wystarczającej kwoty pieniędzy, wówczas będziemy szukać inwestora, który zechce nam pomóc" - dodaje Janus. 

(Credits: Intermarum.com)

Gra  realizowana jest na wiodącym wieloplatformowym silniku. We współprace zaangażowani są także przedstawiciele portalu Kosmonauta.net

Więcej: 

Strona unternetowa: www.intermarum.com

Profil w serwisie Facebook: facebook.com/racetomars

Profil na Twitter: twitter.com/intermarum

Forum: intermarum.com/forum

  • Drukuj