PARP: Spotkanie na temat finansowania kapitałowego przedsiębiorstw sektora kosmicznego

Share

Logo PARP (Credits: parp.gov.pl)Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do uczestnictwa w pierwszym z cyklu spotkań dotyczących sposobów finansowania i możliwości rozwoju przedsiębiorstw sektora kosmicznego.

 

 

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 5 listopada 2014 roku, w Warszawie (Zespół Rezydencji Belweder-Klonowa, ul. Flory 2) i będzie poświęcone inwestycjom kapitałowym.

Jego celem jest:

  • Przedstawienie przedsiębiorstwom z sektora kosmicznego finansowania kapitałowego jako alternatywnego źródła finansowania i rozwoju.  
  • Przedstawienie funduszom kapitałowym potencjału przedsiębiorstw sektora kosmicznego jako przykładu przedsięwzięć innowacyjnych i posiadających wysoki potencjał rozwoju.

Podczas spotkania, w części POZYSKAJ INWESTORA będą miały miejsce prezentacje na temat: instrumentów w zakresie finansowania kapitałowego na etapie inkubacji i seed capital, w zakresie finansowania przez Venture Capital oraz zasad inwestycji w przedsiębiorstwo technologiczne.

Część INWESTUJ W KOSMOS to natomiast prezentacja potencjału i charakteru przedsiębiorstw sektora kosmicznego wraz z panelem, w którym zostaną zaprezentowane modele finansowania tych przedsiębiorstw. Na zakończenie przewidziana jest możliwość rozmów bilateralnych przedstawicieli funduszy z przedstawicielami przedsiębiorstw sektora kosmicznego. Po zebraniu zgłoszeń od uczestników będzie istniała możliwość wskazania partnerów do odbycia spotkań.

Wstępny program wydarzenia dostępny pod adresem: http://kosmicznapolska.pl/images/dokumenty/wstepny_program.pdf

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja do dnia 28 października br., do godziny 12:00, zgodnie z formularzem: http://tk.parp.gov.pl/index/more/43521

PARP zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia rejestracji w przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń.     

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę