PARP: Spotkanie na temat finansowania kapitałowego przedsiębiorstw sektora kosmicznego

Logo PARP (Credits: parp.gov.pl)Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do uczestnictwa w pierwszym z cyklu spotkań dotyczących sposobów finansowania i możliwości rozwoju przedsiębiorstw sektora kosmicznego.

 

Czytaj więcej...

Galileo Masters 2014: spotkania w Warszawie

Logo European Satellite Navigation Competition 201422 maja o 18:00 w sali nr 6, Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej
odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące polskiej edycji międzynarodowego konkursu Galileo Masters 2014. Dzień później zagadnienia związane z konkursem przedstawione zostaną wszystkim, którzy przyjdą na godz. 14:00, do sali N125 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. 

Czytaj więcej...

Forum Lotnictwo-Kosmos-Ekoinnowacje w Rzeszowie. Astronauta Scot Parazynski kawalerem Orderu Zasługi RP

Miasteczko Innowacji (Credits: http://www.radio.rzeszow.pl)

Drugi dzień w obiektach Politechniki Rzeszowskiej trwa IV edycja Forum Innowacji. Przewodnie hasło imprezy to Lotnictwo-Kosmos-Ekoinnowacje. Forum nawiązuje do przystąpienia Polski w ub.r. do Europejskiej Agencji Kosmicznej. Dzięki temu placówki naukowo-badawcze oraz przedsiębiorstwa mają szansę uczestniczyć w europejskich programach i projektach kosmicznych.

Czytaj więcej...

Konferencja GO_GLOBAL.PL

(Credits: Fotolia)W związku z ogłoszeniem w dniu 6 maja 2013 r. przez Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju naboru wniosków o dofinansowanie w ramach II edycji przedsięwzięcia pilotażowego „GO_GLOBAL.PL Wsparcie innowacyjnych firm komercjalizujących wyniki badań naukowych i prac rozwojowych na rynkach światowych”, w dniu 21 maja br., o godzinie 13:00 odbędzie się konferencja połączona z warsztatami dla instytucji zainteresowanych udziałem w ww. przedsięwzięciu.

Konferencja odbędzie się 21 maja 2013 r. w Zebra Tower (Business Link AIP) ul. Mokotowska 1 w Warszawie.

Wszystkie instytucje zainteresowane udziałem w konferencji uprzejmie prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączeniu) i przesłanie go na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w nieprzekraczalnym terminie do środy, 8 maja br.

Ze względu na możliwość udziału w konferencji ograniczonej liczby uczestników, o zakwalifikowaniu zgłoszonych kandydatów decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkie zgłoszone instytucje otrzymają informację zwrotną o tym czy zostały/nie zostały zakwalifikowane do udziału w spotkaniu. W konferencji udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby, które otrzymały zaproszenie.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsczgłosić można maksymalnie 2 osoby z instytucji.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Agenda Spotkania

 

źródło: http://www.ncbir.pl

 

 

Spotkanie informacyjne w sprawie Space Situational Awareness

 

Logo PARP (Credits: parp.gov.pl)Polska Agencja Rozwoju Przedsiebiorczości i Ministerstwo Gospodarki zapraszają na spotkanie z ekspertami Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) poświęcone programowi Space Situational Awareness (SSA). Warsztat odbędzie się 1 marca br. w Ministerstwie Gospodarki (Warszawa, Pl. Trzech Krzyży 3/5), sala ABC.

Czytaj więcej...

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę