Warsztaty PECS - 1 grudnia, Warszawa

Share

Ministerstwo Gospodarki (Credits: MG)W związku z planowanym jeszcze w 2011 roku przeprowadzeniem nowego naboru wniosków projektowych PECS, Ministerstwo Gospodarki oraz ESA organizują warsztaty PECS, które odbędą się w dniu 1 grudnia 2011 roku w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Zainteresowani udziałem, proszeni są o wcześniejsze zapoznanie się ze wstępnym programem (pobierz plik.doc) i ogólną informacją ESA  (pobierz plik .doc) oraz śledzenia dalszych informacji na stronie MG (w tym formularza zgłoszeniowego on-line).

Cele ogólne Porozumienia PECS:

 • Powiązanie krajów PECS z programami  Agencji
 • Przygotowanie  do przyszłego członkostwa w ESA

Cele szczegółowe:

 • Rozwijanie współpracy pomiędzy naukowymi i wdrożeniowymi środowiskami użytkowników w Polsce i krajach członkowskich Agencji
 • Tworzenie i umacnianie odpowiednich umiejętności i potencjału przemysłowego Polski
 • Zapewnianie pośredniego udziału w programach i działalności ESA oraz dostępu do wspólnych programów Agencji i Unii Europejskiej
 • Ułatwienie poznania i zrozumienia organizacji, zasad i procedur funkcjonowania Agencji
 • Zapewnienie spójności pomiędzy działalnością kosmiczną Polski i państw członkowskich ESA

źródło: Ministerstwo Gospodarki

 

  Dodaj komentarz

  Kod antyspamowy Odśwież

  O nas

  Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

  Więcej informacji...

  Powrót na górę