Warsztaty PECS - 6 lipca

Share

Logo Europejskiej Agencji Kosmicznej ( Credits: ESA)Ministerstwo Gospodarki zaprasza 6 lipca na warsztaty związane z nowym naborem wniosków do grantów w ramach programu PECS. Zgłoszenia do 30 czerwca.

W związku z planowanym przeprowadzeniem nowego naboru wniosków projektowych PECS oraz trwającą reformą systemu rozliczeniowo-finansowego w Europejskiej Agencji Kosmicznej Ministerstwo Gospodarki oraz ESA zapraszają wszystkich zainteresowanych na warsztaty PECS, które odbędą się 6 lipca 2011 w godzinach 10.00-14.00  w sali ABC w Ministerstwie Gospodarki, w Warszawie. Główne zagadnienia programu to nowe zasady konkursów PECS oraz system Technology Readiness Levels jako element procedury.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza rejestracyjnego w terminie do 30 czerwca. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Materiały informacyjne z warsztatów będą umieszczone na stronie internetowej.

W razie zbyt dużej liczby zgłoszeń możliwe jest wprowadzenie ograniczenia liczby osób reprezentujących tą samą instytucję. O ewentualnych ograniczeniach zarejestrowani będą informowani drogą elektroniczną.

Informacja o warsztatach i formularz rejestracyjny będą umieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Gospodarki w przyszłym tygodniu.

Dalsze szczegóły na temat warsztatów będą umieszczane pod adresem: http://www.mg.gov.pl/Gospodarka/Innowacyjnosc/Polityka+innowacyjnosci/PECS+-+Programme+for+European+Cooperating+States

Źródło: za Ministerstwem Gospodarki, serwis kosmonauta.net

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę