CBK zaprasza na seminarium inżynierskie pt. "Trójzłączowe ogniwa słoneczne otrzymywane metodą MOVPE"

Share

Logo Centrum Badań Kosmicznych PAN (Credits: CBK PAN)Szanowni Państwo, w imieniu Dyrektora Dra inż. Piotra Orleańskiego z Centrum Badań Kosmicznych, chcielibyśmy zaprosić Państwa  na seminarium inżynierskie pt. Trójzłączowe ogniwa słoneczne otrzymywane metodą MOVPE. Seminarium poprowadzą:  dr inż. Ewa Dumiszewska oraz mgr inż. Piotr Knyps z  INSTYTUTU TECHNOLOGII MATERIAŁÓW ELEKTRONICZNYCH.

Seminarium odbędzie się w piątek, 20 stycznia 2012, o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej CENTRUM BADAŃ KOSMICZNYCH PAN (II piętro) na ul. Bartyckiej 18A w Warszawie.

ITME jest wiodącym polskim Instytutem prowadzącym wielokierunkowe prace nad opracowaniem nowych materiałów, badaniem ich właściwości i możliwości wykorzystania w podzespołach do zastosowań w elektronice, optoelektronice, mikromechanice, metrologii i w innych dziedzinach nauki i gospodarki.

Więcej:
http://www.itme.edu.pl/o-nas.html

Źródło: Paweł Grochowalski, Centrum Badań Kosmicznych PAN


 

Analyse a Mars photo with us !

We have received a new satellite photo of one of Mars rovers from the Jet Propulsion Laboratory (NASA) :

Analyze it and answer which of the Mars rovers is it:

  • 1. Spirit
  • 2. Opportunity
  • 3. Sojourner
  • 4. Exomars
  • 5. Curiosity

Attach a comparison image and a short justification and send your answer to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. with subject Analysis.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę