Ostatnia szansa na zgłoszenie uczestnictwa w III Konferencji GIS w nauce

Share

Lotnicze i satelitarne rozpoznawanie i analiza funkcjonowania struktur przyrodniczych (Credits: samper.pl)Centrum GIS Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Zakład Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w III Konferencji GIS w nauce, która odbędzie się w dniach 23 - 25 czerwca 2014 roku na Wydziale Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego.

Ideą konferencji jest wymiana doświadczeń w stosowaniu GIS w różnych dziedzinach nauki. Konferencja będzie okazją do prezentowania naukowych osiągnięć głównie przez młodych pracowników nauki, doktorantów i studentów.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa bądź abstrakty należy przesłać do dnia 30.04.2014. Abstrakty będą drukowane w formie materiałów konferencyjnych. 

Wzór abstraktu

(Credits: giswnauce.ug.edu.pl)

Dla uproszczenia procedur rejestracyjnych organizatorzy stworzyli formularz zgłoszeniowy, dostępny pod poniższnym linkiem:

Formularz rejestracyjny na konferencję

źródło: giswnauce.ug.edu.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę