Astronautilus nr 27 dostępny w sieci

Share

Aktualna okładka (Credits: Astronautilus.pl)W sieci dostępny jest już 27. nr  AstroNautilusa. W najnowszym numerze przeczytają Państwo o tym, jak krótkofalowcy zapisali się w historii astronautyki. Jakie są dokonania oraz ku jakim celom zdąża południowokoreański program kosmiczny.
Co dziś dzieje się z instrumentami będącymi na wyposażeniu ośrodka łączności satelitarnej w Psarch? Ponadto: Canaveral do wynajęcia. OSIRIS-Rex poleci Atlasem. ISS steruje zdalnie łazikiem. Lem i Heweliusz lecą w kosmos? Cassini fotografuje Ziemię. Śledzimy pasażerów Vegi. Misje planetarne. Nowi w kosmosie

To wszystko oraz inne formacje znajdziesz w aktualnym numerze AstroNautilus.

AstroNautilus to popularnonaukowe czasopismo poświęcone w całości zagadnieniom astronautyki oraz dziedzin pokrewnych.

 

Link do aktualnego numeru.

Specyfika magazynu pozwala podejmować tematy, które w ogromnej większości nie mieszczą się w ramach współczesnej prasy popularnonaukowej, lub są przez nią traktowane na bardzo ogólnym poziomie "astro-ciekawostek". Dzisiejszy AstroNautilus to cieszący się niesłabnącą popularnością dwumiesięcznik, dostarczający informacji o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach w kosmosie - poczynając od powierzchni Ziemi, a kończąc na najodleglejszych gwiazdach.

Pomysłodawcą i redaktorem naczelnym pisma jest Andrzej Kotarba, geoinformatyk pracujący w Centrum Badań Kosmicznych PAN,  zaś zastępcą redaktora naczelnego jest Waldemar Zwierzchlejski, twórca serwisu Loty Kosmiczne, piszący również dla "Lotnictwa" i "Skrzydlatej Polski".

Więcej: Astronautilus

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę