Najnowszy 26. numer oraz wakacyjna promocja AstroNautilusa

Share

Aktualna okładka Astronautilusa (Credits: Astronautilus)W sprzedaży dostępny jest kolejny  26. już nr  AstroNautilusa. A w nim między innymi : O dziesiątej rocznicy rozpoczęcia misji przez sondę Mars Express. Dlaczego ZSSR nie wygrał wyścigu na Księżyc. Jak to się dzieje, że na odległości kilkuset kilometrów atmosfera Słońca rozgrzewa się o milion stopni. Skąd wiemy gdzie jest góra, a gdzie dół? Jak orientujemy się w polu grawitacyjnym? Jak sobie radzimy poza nim? Ponadto, Program miniSAT - namiastka satelity dla każdego. Satelitarna deszczowa piosenka. Śledzimy pasażerów Vegi. Misje planetarne. Nowi w kosmosie.  

To wszystko oraz wiele innych informacji astronautycznych znajdziesz w aktualnym numerze AstroNautilus.


Do końca wakacji AstroNautilus ma dla Ciebie niepowtarzalną propozycję. Jeśli nie znasz naszego czasopisma, a chciałbyś/chciałabyś je sprawdzić, do końca sierpnia możesz zamówić numer testowy, płacąc za niego jedynie 1 PLN plus koszty przesyłki! Szczegóły tutaj: http://tinyurl.com/ZaZlotowke

Czym jest Astronautilus? 

AstroNautilus to popularnonaukowe czasopismo poświęcone w całości zagadnieniom astronautyki oraz dziedzin pokrewnych. Narodziło się na początku 2003 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalny periodyk o ściśle astronautycznym profilu. Od tego czasu jest jedynym w Polsce czasopismem o takiej tematyce, z każdym numerem co raz wyżej podnosząc poprzeczkę jakości merytorycznej i edytorskiej.

Specyfika magazynu pozwala podejmować tematy, które w ogromnej większości nie mieszczą się w ramach współczesnej prasy popularnonaukowej, lub są przez nią traktowane na bardzo ogólnym poziomie "astro-ciekawostek". Dzisiejszy AstroNautilus to cieszący się niesłabnącą popularnością dwumiesięcznik, dostarczający informacji o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach w kosmosie - poczynając od powierzchni Ziemi, a kończąc na najodleglejszych gwiazdach.

Pomysłodawcą i redaktorem naczelnym pisma jest Andrzej Kotarba, geoinformatyk pracujący w Centrum Badań Kosmicznych PAN,  zaś zastępcą redaktora naczelnego jest Waldemar Zwierzchlejski, twórca serwisu Loty Kosmiczne, piszący również dla "Lotnictwa" i "Skrzydlatej Polski".

Więcej: Astronautilus

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę