Badania naukowe w Niemczech i współpraca naukowa z niemieckimi instytucjami

Share

DAAD Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej oraz Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk zapraszają na seminarium: Badania naukowe w Niemczech i współpraca naukowa z niemieckimi instytucjami. Tematem specjalnym są Technologie lotnicze i kosmiczne. Seminarium odbędzie się 16 kwietnia bieżącego roku w godzinach 17:00 - 19:30 w sali konferencyjnej Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk.

W programie m.in. wykład  dr inż. Jerzego Grygorczuka pt. "Misja Rosetta - przyklad polsko-niemieckiej  współpracy w dziedzinie technologii kosmicznych", oraz prezentacja niemieckiego krajobrazu naukowego oraz możliwości realizacji i finansowania  badań naukowych w Niemczech dla polskich naukowców i doktorantów.

 

Wstępny program dostępny jest pod LINKIEM

Plakat informacyjny (Credits: daad.pl)

Plakat do pobrania pod LINKIEM

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 kwietnia 2012 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:
Maria Szrajber-Czerwińska (DAAD)
Tel.: 22 617 48 47
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło: DAAD, Centrum Badań Kosmicznych PAN

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę