Konferencja "Skuteczność działań PR w sektorze kosmicznym"

Share

Grafika konferencji (Credits: Krakowpr.pl)29 listopada o godzinie 18.45 w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera przy ulicy Westerplatte 11, odbędzie się konferencja poświęcona skuteczności działań PR w sektorze kosmicznym. Konferencja organizowana jest przez stowarzyszenie Kraków PR,  które ma na celu integrację krakowskiego środowiska PRowców. Misją Stowarzyszenia jest także doradztwo pro publico bono w zakresie PR instytucjom pożytku publicznego, których budżet nie wystarcza na prowadzenie działań wizerunkowych.

Wyróżnikiem działalności Kraków PR jest organizacja regularnych spotkań, poświęconych różnym zagadnieniom z branży PR i mającym charakter dyskusji. Do udziału w spotkaniach zapraszamy znanych i cenionych specjalistów.  Spotkania są nieodpłatne i otwarte dla wszystkich, związanych z branżą PR.

Na konferencję zaproszeni zostali między innymi:

Damian Pomaski z Centrum Badań Kosmicznych PAN,
Wojciech Brzeziński z Polsat News,
Łukasz Wilczyński z Planet PR
Jakub Ryzenko- Szef Polskiego Biura ds. Przestrzeni Kosmicznej.

Program

  • 18.45 – 18.50 – powitanie uczestników spotkania
  • 18.50 – 19.10 – prezentacja case study „Polska na Marsa” (przedst. Agencji Planet PR).
  • 19.10 – 20.45 – dyskusja „PR sektora kosmicznego – sztuka dla stuki?” (uczestnicy debaty: Damian Pomaski z Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk, Jakub Ryzenko z CBK, Łukasz Wilczyński z Planet PR).
  • ok. 20.45 – zakończenie spotkania

Rejestracji można dokonać w księdze gości na stronie stowarzyszenia , liczba miejsc ograniczona!

Plakat w większej rozdzielczości dostępny pod LINKIEM.

źródło: KrakówPR

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę